Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Zveme vás na besedu k zakončení výstavy Hornoměšťané svému městu

Uveřejneno: 09.01.2018 10:08:09 | 
Zveme vás na besedu k zakončení výstavy Hornoměšťané svému městu

Přijměte srdečné pozvání na neděli 14. ledna ve 14.00 hodin do Galerie Stará radnice na zakončení výstavy HORNOMĚŠŤANÉ SVÉMU MĚSTU.
 
Zakončení výstavy obrazů Jiřího Haase a Josefa Kopeckého proběhne formou besedy, doplněnou projekcí a nostalgickým vzpomínám nad historickými i současnými fotografiemi Horního města, Kopečku, Jabloňové a Sychrova v proměnách času.

Těšíme se na ty, kteří si chtějí připomenout, jak tato zákoutí Horního města a Sychrova v minulosti vypadala a kdo v jednotlivých domcích bydlel, podělit se s ostatními o osobní zážitky a vzpomínky na dávné časy. Těšíme se nejen na účast starousedlíků a pamětníků této části Vsetína, ale budeme velmi rádi, pokud se této akce zúčastní i mladí lidé, kteří se mohou dozvědět řadu zajímavých informací z historie Horního města i Sychova.
 
Vstupné dobrovolné.


Aktualitystarší aktuality

Nejlepší Zpěváčci Valašska poměřili své hlásky ve vsetínském kině Vatra

V neděli 15. dubna se od 14.00 hodin v sále kina Vatra uskutečnilo regionální kolo soutěže dětských interpretů lidových písní ...

Galerie Stará radnice představí tvorbu vsetínské výtvarnice Jaroslavy Frankové

V měsíci dubnu promění přední vsetínská výtvarnice Jaroslava Franková prostory Galerie Stará radnice na zahradu plnou květů ...