Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Vsetínská noc se blíží

Uveřejneno: 14.05.2018 14:08:23 | 
Vsetínská noc se blíží

Pátek 26. května bude patřit dalšímu ročníku Vsetínské noci! Těšit se můžete na jízdu historickým autobusem, komentované prohlídky, zábavné tvoření i na hudební a taneční vystoupení.

Ve vsetínském zámku Vás čeká ukázka vozidel a výzbroje československé armády, fotokoutek s uniformami, výtvarná dílna nebo volná prohlídka výstavy Zbrojovka a město. Na programu je také taneční vystoupení ZUŠ, komentované prohlídky obrazů Miriam Kocurkové Rochové a přístupná bude i zámecká půda s překvapením.

Masarykova veřejná knihovna Vsetín si připravila zábavné tvoření na téma komiksových a antických hrdinů, v Domě kultury Vsetín vystoupí kapela NOCA, v kině Vatra uvidíte projekce 2D a 3D a v Městských lázních si užijete noční koupání.

Hvězdárna nabízí pozorování vesmírných objektů a prohlédnout si můžete prostory Základní školy Sychrov.

Vedoucí firmy Irisa Vlastimil Juřička zve do Luhu do závodu na výrobu skleněných vánočních ozdob: „Od 18 do 20 hodin Vás přivítáme v rukodělné výrobě, kde si můžete vyzkoušet tvorbu těchto skleněných skvostů. V naší dílničce si pak budete moci namalovat svoji vlastní ozdobu.“

Návštěvníci se mohou projet historickým autobusem Škoda 706 RTO z motomuzea ze Seninky.

Vsetínská noc se koná v rámci Festivalu muzejních nocí v ČR, a to pod záštitou Města Vsetín. Akci pořádá Muzeum regionu Valašsko, p. o. ve spolupráci s Městem Vsetín, Domem kultury Vsetín, Masarykovou veřejnou knihovnou, Městskými lázněmi, Základní uměleckou školou a letos se poprvé zapojí také ZŠ Sychrov a Irisa.

© Olga Mehešová


Aktualitystarší aktuality

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY - LETNÍ PROVOZ!

Upozorňujeme všechny naše návštěvníky na změnu provozu a pokladních hodin v průběhu letních měsíců. Letní pokladní hodiny: ...

Fotoklub Vsetín vystavuje na Galerii Stará radnice i ve foyer kina Vatra

Pořídit digitální fotografii je dnes naprosto snadné – stačí jen najít místo na přístroji, které je ...