Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Vsetínská kapela Darrock pokřtí v domě kultury své debutové CD

Uveřejneno: 01.12.2017 09:24:51 | 
Vsetínská kapela Darrock pokřtí v domě kultury své debutové CD
Support: Waťák. Kmotr: Petr Zezulka.

V sobotu 16. prosince od 19.00 hodin v malém sále Domu kultury Vsetín se uskuteční křest prvního hudebního nosiče „Jiní Tě nedostanou“ vsetínské kapely DARROCK, jehož kmotrem nebude nikdo jiný, než Petr Zezulka, leader valašské legendy Ciment. Rovněž vás potěší svou přítomností muzikanti z Waťáku.

Historie kapely, hrající rock na hranici metalu s valašskými texty, sahá do roku 2014, kdy se v listopadu setkali textař a skladatel Jiří Dareba Václavík s kapelníkem Karlem Proislem, aby založili rockovou kapelu. Oslovili kytaristu Ondru Zelinku. Po týdnu byl přizván kytarista Přemysl Kříž. Ondra s Přemou se znali už z předchozího hraní vlastních písniček pouze ve zkušebně. Post bubeníka zastal po Karlově přímluvě zkušený Karel Olšák a mikrofonu se umně chopil známý vsetínský zpěvák Martin Rožnovják. Od této chvíle se začíná pod vedením Jiřího Dareby Václavíka psát historie kapely Darrock. Z kraje roku 2017 dochází v kapele k zásadní změně, kdy se Karel Olšák rozhodl, že opustí skupinu. Jeho místo převzal výborný Miloslav Juráň.

Prodej vstupenek na místě.


Aktualitystarší aktuality

Na Vsetínském krpci se opět bude soutěžit o titul nejlepšího tanečníka valašského odzemku a obuškového

Odzemek je charakteristickou a důležitou složkou mužského tanečního projevu na Valašsku. Je výrazem regionální příslušnosti, tanečního ...

Vsetínská noc se blíží

Pátek 26. května bude patřit dalšímu ročníku Vsetínské noci! Těšit se můžete na jízdu historickým autobusem, ...

V krajině Aleše Mynáře se ocitnou návštěvníci Galerie Stará radnice

Od 3. května 2018 bude v prostorách Galerie Strá radnice na Horním městě k vidění výstava ...