Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Studenti ze Vsetína opět pořádně rozpálí Dolní náměstí, tentokrát s Martinem Harichem!

Uveřejneno: 06.06.2018 11:39:24 | 
Studenti ze Vsetína opět pořádně rozpálí Dolní náměstí, tentokrát s Martinem Harichem!

Po velkém úspěchu loňského Studentského Happeningu se pořadatelé akce rozhodli opět roztančit Dolní náměstí ve Vsetíně. Již tento měsíc 22. června tak budete mít možnost vidět program nabitý studentskými vystoupeními nebo koncert Martina Haricha!

Účelem akce je prezentace dovedností studentů ze všech vsetínských středních škol. Studenti si vždy připravují svá nejlepší vystoupení všeho druhu a snaží se pobavit a častokrát i zapojit publikum. Letos tomu nebude jinak, a tak se 22. června na Dolním náměstí ve Vsetíně opět můžete zúčastnit velké akce, kterou pro Vás studenti s Domem kultury Vsetín chystají.

A jelikož přípravy jsou už v plném proudu, rádi bychom Vás seznámili s tím, na co se můžete těšit. Celý program začíná ve 12.30 hodin průvodem městem, kterého se zúčastní všechny střední školy, které Happening chystají. Ve 13.00 následuje studentská show, která je stejně jako v minulých letech překvapením, a tak Vám zatím prozradíme jen to, že je na co se těšit. Zpěvák Martin Harich má pro Vás přichystaný program v 18.00 hodin. Skupina Traverza následuje ve 20.00 a na velkolepý závěr se připravte v Klubu Bunkr, kam jsou zváni nejen všichni zúčastnění, takže určitě přijďte i Vy!

Celou akci navíc bude doprovázet živé vysílání Kostka rádia, kde budete mít možnost vyzkoušet si moderování nebo si jen nechat zahrát oblíbenou písničku.

© Daniel Žlebek
za studenty


Aktualitystarší aktuality

30. ročník mezinárodního fotografického salonu Interfotoklub Vsetín 2018 byl otevřen

Udělením oficiálních patronací mezinárodních fotografických asociací FIAP, IAAP a ČFFÚ byl po dvou letech opět otevřen ...

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY - LETNÍ PROVOZ!

Upozorňujeme všechny naše návštěvníky na změnu provozu a pokladních hodin v průběhu letních měsíců. Letní pokladní hodiny: ...

Fotoklub Vsetín vystavuje na Galerii Stará radnice i ve foyer kina Vatra

Pořídit digitální fotografii je dnes naprosto snadné – stačí jen najít místo na přístroji, které je ...