Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Ples SPOLEČNĚ nabídne společenský tanec i temperamentní rytmy

Uveřejneno: 19.01.2018 10:24:22 | 
Ples SPOLEČNĚ nabídne společenský tanec i temperamentní rytmy

Úvodní argentinské tango odstartuje bohatý program 5. ročníku Plesu Společně, který pro návštěvníky připravuje čtveřice vsetínských organizátorů. Ples nabídne hudbu ke společenským tancům, kterou budou střídat romské svižné melodie. Pro návštěvníky je připraven parket velkého sálu Domu kultury Vsetín na sobotu 10. února 2018 od 20 hodin.

„Srdečně zvu všechny milovníky tance a dobré zábavy do Domu kultury na Ples SPOLEČNĚ. Na plese je vítán každý bez rozdílu věku, kulturních kořenů či tělesných handicapů. Jako na většině plesů, i zde se mohou návštěvníci těšit na předtančení, soutěž v tanci, losování výherních vstupenek i půlnoční překvapení, ale také na to, čím je tento ples zvláštní - na příjemnou atmosféru napříč kulturami,“ zve za jednoho z organizátorů plesu Petra Vaňková z Domu kultury Vsetín.

Oblíbeným bodem programu plesu je taneční soutěž. Zapojit se může každý, kdo chce předvést, jak soutěžní tanec zvládl. Soutěžní páry hodnotí odborná porota a pro 3 nejlepší jsou připraveny věcné ceny. „Letos padla volba na tanec tango. Před samotnou soutěží si mohou zájemci tanec nacvičit s tanečními mistry,“ uvedla Marta Vodáková z pořádající Diakonie Vsetín.

Občerstvení přítomným nabídne restaurace a vinotéka Domu kultury Vsetín. Cena vstupenky je 200 Kč a lze ji zakoupit v předprodeji kina Vatra od 25. ledna 2018 nebo v den konání plesu ve foyer Domu kultury Vsetín (hlavní vstup).

Pořadatelé plesu SPOLEČNĚ jsou Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, Diakonie Vsetín, Domov Jitka a Dům kultury Vsetín. 

© Marta Vodáková


Aktualitystarší aktuality

Na Vsetínském krpci se opět bude soutěžit o titul nejlepšího tanečníka valašského odzemku a obuškového

Odzemek je charakteristickou a důležitou složkou mužského tanečního projevu na Valašsku. Je výrazem regionální příslušnosti, tanečního ...

Vsetínská noc se blíží

Pátek 26. května bude patřit dalšímu ročníku Vsetínské noci! Těšit se můžete na jízdu historickým autobusem, ...

V krajině Aleše Mynáře se ocitnou návštěvníci Galerie Stará radnice

Od 3. května 2018 bude v prostorách Galerie Strá radnice na Horním městě k vidění výstava ...