Dnešní program

Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Ples SPOLEČNĚ nabídne společenský tanec i temperamentní rytmy

Uveřejneno: 19.01.2018 10:24:22 | 
Ples SPOLEČNĚ nabídne společenský tanec i temperamentní rytmy

Úvodní argentinské tango odstartuje bohatý program 5. ročníku Plesu Společně, který pro návštěvníky připravuje čtveřice vsetínských organizátorů. Ples nabídne hudbu ke společenským tancům, kterou budou střídat romské svižné melodie. Pro návštěvníky je připraven parket velkého sálu Domu kultury Vsetín na sobotu 10. února 2018 od 20 hodin.

„Srdečně zvu všechny milovníky tance a dobré zábavy do Domu kultury na Ples SPOLEČNĚ. Na plese je vítán každý bez rozdílu věku, kulturních kořenů či tělesných handicapů. Jako na většině plesů, i zde se mohou návštěvníci těšit na předtančení, soutěž v tanci, losování výherních vstupenek i půlnoční překvapení, ale také na to, čím je tento ples zvláštní - na příjemnou atmosféru napříč kulturami,“ zve za jednoho z organizátorů plesu Petra Vaňková z Domu kultury Vsetín.

Oblíbeným bodem programu plesu je taneční soutěž. Zapojit se může každý, kdo chce předvést, jak soutěžní tanec zvládl. Soutěžní páry hodnotí odborná porota a pro 3 nejlepší jsou připraveny věcné ceny. „Letos padla volba na tanec tango. Před samotnou soutěží si mohou zájemci tanec nacvičit s tanečními mistry,“ uvedla Marta Vodáková z pořádající Diakonie Vsetín.

Občerstvení přítomným nabídne restaurace a vinotéka Domu kultury Vsetín. Cena vstupenky je 200 Kč a lze ji zakoupit v předprodeji kina Vatra od 25. ledna 2018 nebo v den konání plesu ve foyer Domu kultury Vsetín (hlavní vstup).

Pořadatelé plesu SPOLEČNĚ jsou Agentura pro ekonomický rozvoj Vsetínska, Diakonie Vsetín, Domov Jitka a Dům kultury Vsetín. 

© Marta Vodáková


Aktualitystarší aktuality

Skleněné metamorfózy a imprese vsetínské fotografky Kvetoslavy Šakové nabídne foyer kina Vatra

Únorová výstava fotografií ve výstavním prostoru kina Vatra zve do světa obrazových metamorfóz a impresí vsetínské ...

25. ročník soutěžní přehlídky Chrám i tvrz 2018 je vyhlášen!

Chrám i tvrz - okresní soutěžní přehlídka v recitaci a krajské klání dětských pěveckých sborů, zaměřené ...

Galerie Stará radnice představuje tvorbu Kristiny Veskové - plastiky, olejomalby i tisky

Od 17. ledna do 4. března 2018 je ve výstavních prostorách Galerie Stará radnice k vidění ...