Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

ONDRÁŠOVSKÉ PUTOVÁNÍ PODPOŘÍ NOVOU INTERNU VSETÍNSKÉ NEMOCNICE

Uveřejneno: 09.04.2018 15:15:30 | 
ONDRÁŠOVSKÉ PUTOVÁNÍ PODPOŘÍ NOVOU INTERNU VSETÍNSKÉ NEMOCNICE

Druhou benefiční akcí projektu Společně pro novou internu se stane ve středu 25. dubna 2018 Ondrášovské putování. Vystoupení Vojenského uměleckého souboru Ondráš se uskuteční v prostorách velkého sálu Domu kultury od 18.00 hodin.

V novém tanečně-hudebním programu se představí téměř celý soubor, který znají diváci mnoha mezinárodních i vrcholných folklorních a kulturních festivalů v ČR. „Pořad je sestavený z tanečních, pěveckých a hudebních vystoupení, spojuje několik etnografických regionů Čech, Moravy, Slezska a Slovenska. Diváci tak na pódiu sledují různorodost těchto krajů, kterými za dávných časů putovali neohrožení zbojníci. O jednom z nich, zbojníku Ondrášovi z Janovic koluje mnoho legend a pověstí a jeho Ondrášovská tradice se traduje od Kroměříže přes Valašsko až ke slovenskému Trenčínu a dál na východ,“ vysvětlují zástupci souboru.

Akci pořádá Dům kultury Vsetín ve spolupráci se Vsetínskou nemocnicí. Výtěžek ze vstupného a z předaných sponzorských darů podpoří nákup vybavení pro nový interní pavilon. Vstupné je stanoveno na 150 Kč, předprodej je v pokladně kina Vatra od 13.00 do 19.30 hodin, telefonický kontakt: 737 573 429.

© Lenka Plačková


Aktualitystarší aktuality

Nejlepší Zpěváčci Valašska poměřili své hlásky ve vsetínském kině Vatra

V neděli 15. dubna se od 14.00 hodin v sále kina Vatra uskutečnilo regionální kolo soutěže dětských interpretů lidových písní ...

Galerie Stará radnice představí tvorbu vsetínské výtvarnice Jaroslavy Frankové

V měsíci dubnu promění přední vsetínská výtvarnice Jaroslava Franková prostory Galerie Stará radnice na zahradu plnou květů ...