Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Klubové koncerty v Domě kultury Vsetín lákají na zahraniční zpěváky

Uveřejneno: 03.11.2017 11:03:33 | 
Klubové koncerty v Domě kultury Vsetín lákají na zahraniční zpěváky

V pátek 27. října vystoupila v rámci svého světového turné k novému albu Door Girl od 19.30 hodin v malém sále americká zpěvačka Shilpa Ray se svou doprovodnou kapelou.

Původem indická zpěvačka je známá především díky svému nezaměnitelnému hlasu a skladatelskému talentu, díky němuž si ji také oblíbil australský světoznámý hudebník Nick Cave, kterému také předskakovala před dvěma lety na jeho pražském koncertu.

Bezmála 90 minutové vystoupení v zaplněném malém sále vsetínského domu kultury si společně se zpěvačkou užívala stovka spokojených návštěvníků, které do té správné klubové atmosféry naladila vsetínská zpěvačka Kateřina Mrlinová v doprovodu saxofonisty Jana Holeni a klavíristy Jana Ondrušky.

„Jsme moc rádi, že se nám opět podařilo do Vsetína přivézt kvalitní muziku, která do malého sálu vsetínského domu kultury již leta patří, a opět se nám potvrdilo, že právě díky publiku i umělcům, akustice prostoru, perfektnímu ozvučení a nasvícení je malý sál místem s výjimečnou atmosférou,“ shrnul Zdeněk Holoubek z Domu kultury Vsetín.

Nebyl to však jediný podzimní klubový koncert, který v DK Vsetín připravili. V listopadu si budou moci návštěvníci vychutnat koncert charismatického britského písničkáře Jamese Harriese, který se koná ve čtvrtek 23. listopadu v malém sálu DK v 19.00 hodin. Nenechte si ujít sólový koncert písničkáře z anglického Manchesteru, který je např. spoluautorem hudby k filmu Lidice.

Předprodej vstupenek probíhá na pokladně kina Vatra.


Aktualitystarší aktuality

Šikovné ručičky dětí naší školičky budou vystavovat na Staré radnici

Jaro klepe na dveře a s ním i tradiční jarní výstava Základní školy, Mateřské školy a Praktické ...

Interaktivní písničková show Zpíváme a tančíme s Míšou poprvé na Vsetíně - VYPRODÁNO!

Míša Růžičková se svojí písničkovou show Lesní království přinese v neděli 15. dubna 2018 od 16.00 hodin do ...

25. ročník soutěžní přehlídky Chrám i tvrz 2018 je vyhlášen!

Chrám i tvrz - okresní soutěžní přehlídka v recitaci a krajské klání dětských pěveckých sborů, zaměřené ...