Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Kinománii na Vsetíně zahájí Pat a Mat a ukončí dinosauři

Uveřejneno: 22.05.2018 11:22:29 | 
Kinománii na Vsetíně zahájí Pat a Mat a ukončí dinosauři
KINOMÁNIE – Vsetínský týden filmů pro děti a mládež (15. – 24. června 2018)

Kinománie je přehlídkou těch nejúspěšnějších filmů pro děti a mládež, které se v uplynulé sezoně objevily v českých kinech. Mimo mnoha repríz kino Vatra uvede i očekávané premiéry, například český animovaný film Pat a Mat znovu v akci a americký trikový velkofilm Jurský svět: Zánik říše. Připraveny jsou také projekce pro školní družiny a oblíbená burza plakátů.

Kinománie oficiálně začíná v pátek 15. června, ale už v sobotu 9.6. se kině Vatra poprvé objeví populární kutilové ve svém novém filmu Pat a Mat znovu v akci. Od středy 13.6. se bude hrát další český premiérový titul Backstage – dynamická lovestory z prostředí streetdance.

Pro družiny (ale i pro veřejnost) je připravena rozverná komedie Králíček Petr, vybrat si mohou ze dvou pátečních termínů 13.6. nebo 22.6. vždy ve 13:30. V neděli 17.5. od 16:00 uvedeme norský pohádkový film Cesta za králem trollů. Premiérovou podívanou pro malé diváky budou animované Příšerky z vesmíru v sobotu 23.6.

Dnešní kina ovládají akční hrdinové a nejinak tomu bude i během Kinománie. Za poloviční vstupné (60 Kč) pro všechny budou ve dnech 18. – 21.6. znovu k vidění hity Pacific Rim: Povstání, Black Panther, Ready Player One: Hra začíná a Tomb Raider.

Pro středoškoláky je v programu v neděli 17.6. v 18:30 premiéra snímku Já, Simon, komediální drama podle románu Becky Albertalli. V reprízách se objeví školní komedie Fakjů pane učiteli 3 a také mládeži do 15 let nepřístupný Deadpool 2.

Největší filmovou událostí měsíce června pak jistě bude pokračování dinosauří série Jurský svět: Zánik říše. Od 21.6. se diváci mohou opět vydat na Isla Nubar, kde se probudila sopka a ohrožuje dinosaury, kteří před čtyřmi lety uprchli z klecí a výběhů zábavního parku. Trikový velkofilm bude kino Vatra uvádět ve všech dostupných verzích, tj. ve 3D i 2D s českým dabingem a také ve 2D s českými titulky.

V rámci Kinománie ve dnech 15. – 20. 6. se také uskuteční populární Burza plakátů, během které kino Vatra rozdává použité a nepotřebné filmové plakáty. Ty budou rozloženy ve foyer kina a každý si z nich může vybrat a odnést, co se mu líbí.

Podrobný program Kinománie a informace o filmech naleznete v měsíčních programech kina Vatra nebo na www.kinovatra.cz.


Aktualitystarší aktuality

30. ročník mezinárodního fotografického salonu Interfotoklub Vsetín 2018 byl otevřen

Udělením oficiálních patronací mezinárodních fotografických asociací FIAP, IAAP a ČFFÚ byl po dvou letech opět otevřen ...

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY - LETNÍ PROVOZ!

Upozorňujeme všechny naše návštěvníky na změnu provozu a pokladních hodin v průběhu letních měsíců. Letní pokladní hodiny: ...

Fotoklub Vsetín vystavuje na Galerii Stará radnice i ve foyer kina Vatra

Pořídit digitální fotografii je dnes naprosto snadné – stačí jen najít místo na přístroji, které je ...