Dnešní program

Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

 • Ceník movitých věcí 2018
  Stáhnout
 • Ceník služeb 2018
  Stáhnout
 • Vsetínský krpec 2018: SOUTĚŽ V ODZEMKU A OBUŠKOVÉM (přihláška)
  Stáhnout
 • Vsetínský krpec 2018: ZATOČ SA NĚ, CÉREČKO (přihláška)
  Stáhnout
 • Přihláška taneční dospělí 2018
  Stáhnout
 • Přihláška taneční střední školy 2018
  Stáhnout
 • Přihláška taneční základní školy 2018
  Stáhnout
 • rezervace_podminky_dk_2018-05-25
  Stáhnout

Kinománie ohlašuje blížící se prázdniny

Uveřejneno: 06.06.2017 11:29:13 | 
Kinománie ohlašuje blížící se prázdniny
Více než 20 filmových projekcí se odehraje ve dnech 16. – 25. června v kině Vatra.

Očekávané premiéry, reprízy těch nejlepších filmů, družinu v kině a burzu plakátů nabízí Vsetínský týden filmu pro děti a mládež.

Letošní Kinománii orámují atraktivní premiéry populárních filmových sérií. Víkend od pátku 16.6. bude patřit pokračování příběhu závoďáka Bleska McQueena v animovaných Autech 3. Od čtvrtku 22.6. se představí další díl velkolepé akční série Transformers: Poslední rytíř.

Ke vstupence na Auta 3 ve dnech 16.-19.6. navíc diváci obdrží poukaz na slevu 50% na libovolné další představení v rámci Kinománie (neplatí na premiérové filmy Auta 3 a Transformers: Poslední rytíř).

Promítací časy mezi premiérami vyplní reprízy nejzajímavějších snímků posledních měsíců. Za vstupné 60 Kč bude možné vidět výpravné smímky Kráska a zvíře, Kong: Ostrov lebek, Rychle a zběsile 8 a animované hity Zpívej a Lego Batman Film. Náročnější diváci jistě ocení rodinný dokument Putování tučňáků: Volání oceánu a poetické animované podobenství beze slov Červená želva.

Součástí Kinománie bude také oblíbená „družina v kině“, které se mohou zúčastnit školní výpravy i veřejnost a shlédnout nejnovější animovaný příběh Šmoulů s podtitulem Zapomenutá vesnice. „Družina“ se odehraje ve dvou termínech 16.6. a 23.6. vždy ve 13:30 hodin.

Filmovou přehlídku uzavře v neděli 25.6. od 16:00 hodin promítání pro nejmenší diváky, kteří se mohou přijít podívat na filmové pásmo Pojar dětem. To obsahuje 5 filmů známého animátora a režiséra Břetislava Pojara, na kterých pracoval v posledních letech života.

Téměř po celou dobu Kinománie bude probíhat Burza plakátů (16.-22.6.) – použité i nepoužité a nepotřebné filmové plakáty budou rozloženy ve foyer kina a každý si z nich může vybrat a odnést, co se mu líbí.

Podrobný program Kinománie a informace o filmech naleznete v měsíčních programech kina Vatra nebo na www.kinovatra.cz.