Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Kino Vatra spouští nové upgradované webové stránky s řešením prodeje vstupenek přes internet

Uveřejneno: 23.07.2018 13:33:49 | 
Kino Vatra spouští nové upgradované webové stránky s řešením prodeje vstupenek přes internet

Novinkou, kterou jistě ocení všichni návštěvníci kulturních akcí a nyní zejména filmových projekcí v kině Vatra ve Vsetíně, je spuštění upgradovaných webových stránek kina Vatra s možností zakoupit a zaplatit vstupenky on-line. V průběhu podzimu by na tento systém měla přejít i webová stránka vsetínského domu kultury.

„Chceme našim návštěvníkům dopřát maximální komfort - službu 21. století, která s sebou přináší moderní a inovativní způsob řešení prodeje vstupenek. Webové stránky již dříve nabízely možnost rezervovat si vstupenky on-line a jít je pak vyzvednout a zaplatit do pokladny kina. Toto jsme zachovali! Zásadní výhodou vylepšeného systému je ale možnost přímého prodeje vstupenek koncovým zákazníkům přes internet. Uživatel si může objednat a zaplatit vstupenky online a poté si jen lístek vytisknout doma nebo ho ukázat prostřednictvím svého mobilu. Už nemusí čekat v řadě nebo se stresovat, zda budou vstupenky k dostání přímo před akcí,“ přiblížila Petra Vaňková, jednatelka Domu kultury Vsetín.

Zajistit si vstupenky online dopředu má své nesporné výhody. Nakoupíte komfortně z domu, máte jisté místo k sezení, vyhnete se případným frontám na pokladně, na akci nemusíte chodit s vyžadovaným 30minutovým předstihem nutným k vyzvednutí rezervace. V případě větší skupiny máte jistotu, že budete sedět u sebe, vstupenky nemusíte tisknout, šetříte životní prostředí. Máte je ve svém e-mailu, takže v případě, že se vám změní program, můžete vstupenku přeposlat někomu jinému. Zároveň nehrozí, že byste vstupenku ztratili.

Od tohoto pondělí je on-line prodej spuštěn pro projekce v kině Vatra. Do konce tohoto roku (na podzim) bude ale vylepšený systém spuštěn i pro web Domu kultury.

 


Aktualitystarší aktuality

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY - LETNÍ PROVOZ!

Upozorňujeme všechny naše návštěvníky na změnu provozu a pokladních hodin v průběhu letních měsíců. Letní pokladní hodiny: ...

Fotoklub Vsetín vystavuje na Galerii Stará radnice i ve foyer kina Vatra

Pořídit digitální fotografii je dnes naprosto snadné – stačí jen najít místo na přístroji, které je ...