Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Hudební soutěž MUZIKOMAT vstupuje do závěrečného ročníku. Registrace kapel bude spuštěna 1. dubna.

Uveřejneno: 13.03.2018 12:06:24 | 
Hudební soutěž MUZIKOMAT vstupuje do závěrečného ročníku. Registrace kapel bude spuštěna 1. dubna.

Závěrečný pátý ročník soutěže pro mladé neprofesionální kapely z Česka a Slovenska je tady. Poslední šance, pro ty, kteří by se chtěli zapojit. Online registrace probíhá od 1. dubna do 31. května 2018. Tak neváhej, přihlas se, soutěž s námi. O výhře rozhodují fanoušci.

Muzikomat, společný projekt v rámci přeshraniční spolupráce mezi Domem kultury Vsetín a Divadlem Púchov, má již pátým rokem za cíl poskytovat prostor pro prezentaci a podporu mladým muzikantům a neprofesionálním kapelám různých žánrů z příhraničních oblastí Moravy a Slovenska.

V uplynulých čtyřech ročnících soutěže o svou přízeň fanoušků bojovalo celkem 53 kapel z Česka a Slovenska napříč hudebními žánry, které dohromady obdržely téměř 41 000 hlasů.

Nepromarněte poslední šanci zapojit se do Muzikomatu. Třeba to budete právě vy, komu pomůže se zviditelnit a odstartovat vaši hudební kariéru!

Co pro to musíte udělat?
Zaregistrovat se v průběhu měsíce dubna a května prostřednictvím jednoduchého formuláře na webových stránkách projektu www.muzikomat.eu. Jedním z cílů projektu je vzájemné jazykové přiblížení obou zmíněných sousedících zemí. Podmínkou pro soutěžící je tak zapojení se do projektu alespoň s jednou svou autorskou skladbou v rodném jazyce (češtině nebo slovenštině). Nesplnění podmínky je důvodem k případnému vyřazení soutěžícího.

O výsledku, českém a slovenském vítězi soutěže rozhodnou fanoušci, kteří své hlasy odevzdávají v průběhu měsíce června a července přímo na webových stránkách Muzikomatu, kde jsou dva žebříčky – český a slovenský. Každý fanoušek tak může udělit dva hlasy – jedné české a jedné slovenské kapele.

Více informací o projektu včetně podmínek soutěže a vyhlášené výhry naleznete na www.muzikomat.eu.

Projekt vznikl za podpory Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj – Společně bez hranic, Fondu mikroprojektů a Regionu Bílé Karpaty – Správce Fondu.


Aktualitystarší aktuality

Šikovné ručičky dětí naší školičky budou vystavovat na Staré radnici

Jaro klepe na dveře a s ním i tradiční jarní výstava Základní školy, Mateřské školy a Praktické ...

Interaktivní písničková show Zpíváme a tančíme s Míšou poprvé na Vsetíně - VYPRODÁNO!

Míša Růžičková se svojí písničkovou show Lesní království přinese v neděli 15. dubna 2018 od 16.00 hodin do ...

25. ročník soutěžní přehlídky Chrám i tvrz 2018 je vyhlášen!

Chrám i tvrz - okresní soutěžní přehlídka v recitaci a krajské klání dětských pěveckých sborů, zaměřené ...