Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Hradišťan a Jiří Pavlica zahrají v březnu ve Vsetíně

Uveřejneno: 31.01.2018 10:43:04 | 
Hradišťan a Jiří Pavlica zahrají v březnu ve Vsetíně
V úterý 20. března od 19.00 hodin bude po dvou letech patřit velký sál Domu kultury Vsetín oblíbené nadžánrové kapele Hradišťan Jiřího Pavlici.

Hradišťan & Jiří Pavlica je ojedinělé hudební seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, jehož silným inspiračním zdrojem byla zejména v počátcích jeho existence lidová tradice.

Uměleckým vedoucím muziky je Jiří Pavlica, houslista a hudební skladatel, pod jehož vedením od roku 1978 se dramaturgie postupně transformovala a interpretační nároky na členy souboru vzrůstaly. Postupně se začala čím dál více prosazovat autorská tvorba Jiřího Pavlici, která v posledních projektech již zcela převládá.

Dnes je Hradišťan profesionálním tělesem, překračuje hranice hudebních žánrů a spolupracuje s osobnostmi různých kultur celého světa. Mezi kmenové sólisty patří Alice Holubová a Jiří Pavlica.

Přijďte se přesvědčit, že nejen umělecká úroveň, ale také dramaturgie řadí Hradišťan k originálním a nezaměnitelným tělesům české hudební scény.

Předprodej vstupenek od 1. února v kině Vatra.
Vstupné: 350 / 300 / 250 Kč (odstupňováno podle řad).


Aktualitystarší aktuality

Na Vsetínském krpci se opět bude soutěžit o titul nejlepšího tanečníka valašského odzemku a obuškového

Odzemek je charakteristickou a důležitou složkou mužského tanečního projevu na Valašsku. Je výrazem regionální příslušnosti, tanečního ...

Vsetínská noc se blíží

Pátek 26. května bude patřit dalšímu ročníku Vsetínské noci! Těšit se můžete na jízdu historickým autobusem, ...

V krajině Aleše Mynáře se ocitnou návštěvníci Galerie Stará radnice

Od 3. května 2018 bude v prostorách Galerie Strá radnice na Horním městě k vidění výstava ...