Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Hradišťan a Jiří Pavlica zahrají v březnu ve Vsetíně

Uveřejneno: 31.01.2018 10:43:04 | 
Hradišťan a Jiří Pavlica zahrají v březnu ve Vsetíně
V úterý 20. března od 19.00 hodin bude po dvou letech patřit velký sál Domu kultury Vsetín oblíbené nadžánrové kapele Hradišťan Jiřího Pavlici.

Hradišťan & Jiří Pavlica je ojedinělé hudební seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, jehož silným inspiračním zdrojem byla zejména v počátcích jeho existence lidová tradice.

Uměleckým vedoucím muziky je Jiří Pavlica, houslista a hudební skladatel, pod jehož vedením od roku 1978 se dramaturgie postupně transformovala a interpretační nároky na členy souboru vzrůstaly. Postupně se začala čím dál více prosazovat autorská tvorba Jiřího Pavlici, která v posledních projektech již zcela převládá.

Dnes je Hradišťan profesionálním tělesem, překračuje hranice hudebních žánrů a spolupracuje s osobnostmi různých kultur celého světa. Mezi kmenové sólisty patří Alice Holubová a Jiří Pavlica.

Přijďte se přesvědčit, že nejen umělecká úroveň, ale také dramaturgie řadí Hradišťan k originálním a nezaměnitelným tělesům české hudební scény.

Předprodej vstupenek od 1. února v kině Vatra.
Vstupné: 350 / 300 / 250 Kč (odstupňováno podle řad).


Aktualitystarší aktuality

30. ročník mezinárodního fotografického salonu Interfotoklub Vsetín 2018 byl otevřen

Udělením oficiálních patronací mezinárodních fotografických asociací FIAP, IAAP a ČFFÚ byl po dvou letech opět otevřen ...

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY - LETNÍ PROVOZ!

Upozorňujeme všechny naše návštěvníky na změnu provozu a pokladních hodin v průběhu letních měsíců. Letní pokladní hodiny: ...

Fotoklub Vsetín vystavuje na Galerii Stará radnice i ve foyer kina Vatra

Pořídit digitální fotografii je dnes naprosto snadné – stačí jen najít místo na přístroji, které je ...