Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Fotoklub Vsetín vystavuje na Galerii Stará radnice i ve foyer kina Vatra

Uveřejneno: 02.07.2018 09:24:53 | 
Fotoklub Vsetín vystavuje na Galerii Stará radnice i ve foyer kina Vatra

Pořídit digitální fotografii je dnes naprosto snadné – stačí jen najít místo na přístroji, které je třeba stlačit a dílo techniky je na světě. V přemíře takto vznikajícího elektronického obrazového smogu je opravdovou oázou návštěva některé galerie, vystavující fotografie v tištěné podobě. Máme možnost se na chvíli zastavit. Přijmout nebo odmítnout obrazové sdělení autora. Vnímat obraz plně v jeho kvalitě, kterou nám zářící monitor nemůže poskytnout.
 
Fotoklub Vsetín vám v letních měsících, červenec – srpen, nabízí hned dvě taková zastavení. Na  Horním náměstí můžete navštívit Galerii Stará radnice, kde 17 členů klubu vystavuje na 10. členské výstavě bezmála 100 fotografií z tvorby za poslední období.

Druhá probíhající výstava letních měsíců je tematicky zaměřená na Vsetínský krpec a koná se ve foyer kina Vatra. V měsíci červenci jsou vystavené fotografie ohlédnutím za předchozími ročníky tohoto mezinárodního folklorního festivalu. V srpnu vystřídá retro fotografie aktuální pohled na ročník letošní.

Fotoklub Vsetín dosáhl za deset let své působnosti prestižního postavení. Tvorba celé řady jeho členů je na velmi vysoké úrovni. Letošního ročníku soutěže tzv. Moravskoslezského mapového okruhu se účastnilo 11 fotoklubů a Vsetín si přivezl z Brna cenu za 2. místo, které tak obhájil z minulého roku. V soutěži 14 klubů mapového okruhu Český ráj získal Fotoklub Vsetín v Liberci rovněž 2. místo. Autoři z klubu se individuálně úspěšně účastní fotografických soutěží v ČR i mezinárodních salonů, kde získávají řadu prestižních ocenění.

Členové fotoklubu se těší na vaši návštěvu výstavních prostor ve městě.

© František Novotný, Fotoklub Vsetín


Aktualitystarší aktuality

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY - LETNÍ PROVOZ!

Upozorňujeme všechny naše návštěvníky na změnu provozu a pokladních hodin v průběhu letních měsíců. Letní pokladní hodiny: ...

Fotoklub Vsetín vystavuje na Galerii Stará radnice i ve foyer kina Vatra

Pořídit digitální fotografii je dnes naprosto snadné – stačí jen najít místo na přístroji, které je ...