Newsletter

Informace o akcích DK Vsetín do Vaší e-mailové schránky

Download

Charismatický britský písničkář James Harries zahraje na Vsetíně

Uveřejneno: 25.10.2017 14:26:28 | 
Charismatický britský písničkář James Harries zahraje na Vsetíně
Nenechte si ujít sólový koncert písničkáře z anglického Manchesteru žijícího v Praze, který je také např. spoluautorem hudby k filmu Lidice.

Ve čtvrtek 23. listopadu zavítá v rámci svého turné osobitý písničkář James Harries z Velké Británie do malého sálu Domu kultury Vsetín, kde v 19.00 hodin začne jeho sólový koncert.

James Harries se v České republice těší značné oblibě. Se svým posledním singlem Salvation se držel dva měsíce v TOP 5 na rádiových hitparádách. Album Until the Sky Bends Down si získalo skvělé ohlasy u veřejnosti i hudebních kritiků, fanoušky si však zpěvák získal i předchozím albem, které jako první na světě natočil na mobilní telefon. Časopis Rolling Stone ho označil jako „Zlatý hlas“ a světovými médii je často přirovnáván k takovým osobnostem jako Jeff Buckley, Damien Rice, Nick Drake, Neil Young nebo Van Morrison. 

James Harries dosud vydal 6 desek. Jamesova hudba je výsostně autorská, originální a osobitá. Ať už melancholická nebo plná hravosti a euforie, vždycky má navíc naléhavost Harriesova hlasu a pořádnou dávku charismatu. James nepostrádá energii dítěte ani lyrické vyjadřování básníka. Pobíhá na pódiu, srší vtipem, vypráví historky, všímá si lidí v publiku. O pár tónů později se zavřenýma očima vypráví hudební příběhy, které se člověku dostanou pod kůži.

Předprodej vstupenek probíhá na pokladně kina Vatra. Vstupné 150 Kč v předprodeji, 190 Kč na místě.


Aktualitystarší aktuality

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY - LETNÍ PROVOZ!

Upozorňujeme všechny naše návštěvníky na změnu provozu a pokladních hodin v průběhu letních měsíců. Letní pokladní hodiny: ...

Fotoklub Vsetín vystavuje na Galerii Stará radnice i ve foyer kina Vatra

Pořídit digitální fotografii je dnes naprosto snadné – stačí jen najít místo na přístroji, které je ...