květen 2012
| po | út | st | čt | pá | so | ne |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 |



zasílání programu a novinek
přihlásit | registrovat Naše fotogalerie
- právě v předprodeji
- 30 LET SKUPINY NEREZ
- LUCIE BÍLÁ
Anketa DK
Miniaplikace




MORAVANKA
![]() | velký sál DKsobota 22. října 16:00 pořadatel: Dům kultury Vsetín předprodej od: pondělí 10. října |
krátké info
Tradiční koncert pro seniory
Vyprodané koncerty a rozebrané statisícové náklady hudebních nosičů u nás i v zahraničí, široký okruh posluchačů několika generací – to jsou nejpřesvědčivější důkazy obliby této kapely, která po dlouhých letech opět zavítá do Vsetína.
Vyprodané koncerty a rozebrané statisícové náklady hudebních nosičů u nás i v zahraničí, široký okruh posluchačů několika generací – to jsou nejpřesvědčivější důkazy obliby této kapely, která po dlouhých letech opět zavítá do Vsetína.
tisková zpráva
DŮM KULTURY ROZEZNÍ ORIGINÁLNÍ PÍSNĚ MORAVANKY
Vyprodané koncerty a rozebrané statisícové náklady hudebních nosičů u nás i v zahraničí, široký okruh posluchačů několika generací – to jsou nejpřesvědčivější důkazy obliby dechové kapely Moravanka. Tato moravská kapela pod vedením Jana Slabáka zavítá v sobotu 22. října po dlouhých letech opět do Vsetína. Tradiční koncert pro seniory se uskuteční ve velkém sále Domu kultury Vsetín od 16 hodin.
Kapela byla založena v roce 1971 jejím kapelníkem a trumpetistou Janem Slabákem. Ten tehdy sehnal 11 profesionálních muzikantů ze Státní filharmonie Brno a dal dohromady dechovou kapelu, která měla v někdejším Československu nečekaný ohlas. Přesto, že v roce 1985 prošlo její obsazení většími personálními změnami, je Moravanka dodnes oblíbená nejen na Moravě a na Slovensku, ale i v zahraničí. „Její repertoár vychází především z moravského folklóru, jmenovitě z folklóru pocházejícího z oblasti Slovácka, neboť zdejší folklór je velmi osobitý, vitální i temperamentní,“ přiblížila vedoucí produkce Eva Hennelová z domu kultury.
Vstupenky jsou v předprodeji v pokladně kina Vatra. Koncert pořádá Dům kultury Vsetín a město Vsetín.
Čerpáno z www.moravanka.cz a Wikipedie.
-12-10-2011-
Petra Vesková
DK Vsetín s.r.o.
Tel.: 575 755 255, 739 577 268
fotoalbum
ADMIN počítadlo:
| je pondělí 21. května | Dnes má svátek Monika |
partneři: Město Vsetín, FK Vsetín, SUAP
| RSS
© Lukáš Pečenka






